E-BABS İşletmelerin mutabakat süreçlerini etkin yönetebilmesini sağlar.
İşletmelerin mutabakat süreçlerinde yaşadığı sorunları yakinen takip ediyor ve bunlara çözüm üretmek için çalışıyoruz, oluşturduğumuz bu sistem ile, işleyişin yavaşlığından ve yoruculuğundan şikayetçi olan işletmelere yenilikçi çözümler sunuyoruz.
Hesabınızı oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı gerekmez.
HAKKIMIZDA
NE GİBİ FAYDALAR SAĞLAR ?
VERİLERİMİ HERKES GÖRÜNTÜLER Mİ?
E-BABS Toptan Perakende Sektörü,Üretim sektörü,Hizmet Sektörü,Mali Müşavirler,Muhasebeciler kısaca tüm şirketler için e-mutabakat süreçlerini kolaylaştırır.

Klasik Yöntemlerin Hantallığından Sıkılmadınız mı?

Muhasebecilerin en çok dert yandığı konulardan biri, güncel teknolojilerin kendi sektörlerine pek uğramaması. Uzayda madencilik üzerine çalışmaların yapıldığı günümüzde, BA-BS mutabakatlarının hala klasik yollarla hazırlanıyor. 1 müşteri için bunu hazırlamak sıkıntı değil. Ama 100 müşterinin her biriyle ayrı ayrı mutabakat yapmak veya mutabakat mektuplarını göndermek ve gelen cevapları teker teker incelemek inanılmaz bir vakit israfı. E-BABS olarak bu sorunun çözümünü teknolojinin de yardımıyla çözmüş bulunuyoruz. Hiçbir ekstra program gerektirmeyen,özel entegrasyon çözümleri haricinde kurulum istemeyen online mutabakat programı ile mutabakat işlemlerinizi gerçek zamanlı yönetmenizi sağlıyoruz. Son derece basit arayüzü ile tek yapmanız gereken, üye olmak ve kullanmaya başlamak.

E-BABS Hangi Kolaylıkları Getiriyor

İşletmelerin mutabakat süreçlerinde yaşadığı sorunları yakinen takip ediyor ve bunlara çözüm üretmek için çalışıyoruz. Oluşturduğumuz bu sistem ile, işleyişin yavaşlığından ve yoruculuğundan şikayetçi olan işletmelere sunduğumuz kolaylıklara gelince;

  • Kurulum veya indirme gerektirmeyen, web tabanlı online kullanım
  • Personel için alt kullanıcı seçeneği
  • Birden falza şirketinizin ve mükelleflerinizin mutabakat işlemlerinin tek hesap altında yönetimi
  • Barkod sistemi ile kolay mutabakat mektup takibi
  • Toplu şekilde onay ve red seçeneği
  • Bildirilerin sahiplerine ulaştığının ve okunduğunun teyidi
  • E-Posta ve faks yoluyla gönderim seçeneği
  • Mutabakatlar üzerinde veri filtrelemesi
  • Mutabakat mektuplarınıza imza şablonu ekleme
  • Excel veya metin dosyalarından veri yükleyebilme
Tüm bunlara ek olarak, programa kayıt olmak için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Öncelikle kullanmaya başlıyor, deneme sürecinden memnun kalırsanız kullandığınız kadar ödüyorsunuz.

Sizde Katkıda Bulunmak İsermisiniz?

E-BABS olarak biz; profesyonellerin fikirlerinden ilham alarak geliştirdiğimiz bu sistemi, sizden gelecek geri dönüşler ile de daha iyiye doğru götürecek teknolojik bilgi ve birikime sahibiz. BA-BS ve Cari(Borç/Alacak) Mutabakat süreçlerinizde karşılaştığınız sorunları veya “bu olsaydı” dediğiniz tavsiyelerinizi dinlemekten mutluluk duyarız.

İster 1, ister 100, ister 1000,ister 1.000.000 müşteriniz olsun, sunduğumuz online mutabakat programı ile her bir müşteriniz veya işletmeniz için mutabakat süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilir, toplu şekilde bildirimler gönderebilirsiniz. Sistemimizi hemen denemek için üye olabilir, işletme profilinizi veya profillerinizi oluşturabilirsiniz.


Apiks Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres : 19 Mayıs Mahallesi Turaboğlu Sk. No:4/2 Kadıköy - İstanbul, 34736
E-Posta : destek@e-babs.com
Telefon : 0216 807 0081