E-BABS İşletmelerin mutabakat süreçlerini etkin yönetebilmesini sağlar.

Bizler İşletmelerin mutabakat süreçlerinde yaşadığı sorunları yakinen takip ediyor ve bunlara çözüm üretmek için çalışıyoruz. Oluşturduğumuz bu sistem ile işleyişin yavaşlığından ve yoruculuğundan şikayetçi olan işletmelere yenilikçi çözümler sunuyoruz

E-BABS; Toptan Perakende Sektörü, Üretim sektörü, Hizmet Sektörü, Mali Müşavirler, Muhasebeciler kısaca tüm şirketler için e-mutabakat süreçlerini kolaylaştıran bir sistemdir.

Klasik Yöntemlerin Hantallığından Sıkılmadınız mı?

Muhasebecilerin en çok dert yandığı konulardan biri, güncel teknolojilerin kendi sektörlerine pek uğramaması. Uzayda madencilik üzerine çalışmaların yapıldığı günümüzde, BA-BS mutabakatlarının hala klasik yollarla hazırlanıyor. 1 müşteri için bunu hazırlamak sıkıntı değil. Ama 100 müşterinin her biriyle ayrı ayrı mutabakat yapmak veya mutabakat mektuplarını göndermek ve gelen cevapları teker teker incelemek inanılmaz bir vakit israfı. E-BABS olarak bu sorunun çözümünü teknolojinin de yardımıyla çözmüş bulunuyoruz. Hiçbir ekstra program gerektirmeyen, özel entegrasyon çözümleri haricinde kurulum istemeyen online mutabakat programı ile mutabakat işlemlerinizi gerçek zamanlı yönetmenizi sağlıyoruz. Son derece basit arayüzü ile tek yapmanız gereken, üye olmak ve kullanmaya başlamak.

E-BABS Hangi Kolaylıkları Getiriyor

İşletmelerin mutabakat süreçlerinde yaşadığı sorunları yakinen takip ediyor ve bunlara çözüm üretmek için çalışıyoruz. Oluşturduğumuz bu sistem ile, işleyişin yavaşlığından ve yoruculuğundan şikayetçi olan işletmelere sunduğumuz kolaylıklara gelince;

  • Kurulum veya indirme gerektirmeyen, web tabanlı online kullanım
  • Personel için alt kullanıcı seçeneği
  • Birden falza şirketinizin ve mükelleflerinizin mutabakat işlemlerinin tek hesap altında yönetimi
  • Barkod sistemi ile kolay mutabakat mektubu takibi
  • Toplu şekilde onay ve red seçeneği
  • Bildirilerin sahiplerine ulaştığının ve okunduğunun teyidi
  • E-Posta yoluyla toplu gönderim veya özel entegrasyonlar ile sesli bildirim, faks ve sms seçenekleri
  • Mutabakatlar üzerinde veri filtrelemesi
  • Excel veya metin dosyalarından veri yükleyebilme

Tüm bunlara ek olarak, programa kayıt olmak için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Öncelikle kullanmaya başlıyor, deneme sürecinden memnun kalırsanız kullandığınız kadar ödüyorsunuz.

Sizde Katkıda Bulunmak İstermisiniz?

E-BABS olarak biz; profesyonellerin fikirlerinden ilham alarak geliştirdiğimiz bu sistemi, sizden gelecek geri dönüşler ile de daha iyiye doğru götürecek teknolojik bilgi ve birikime sahibiz. BA-BS ve Cari(Borç/Alacak) Mutabakat süreçlerinizde karşılaştığınız sorunları veya “bu olsaydı” dediğiniz tavsiyelerinizi dinlemekten mutluluk duyarız. İletişim sayfası üzerinden veya 0216 807 0081 numaralı destek hattımıza isteklerinizi iletebilirsiniz.

İster 1, ister 100, ister 1000,ister 1.000.000 müşteriniz olsun, sunduğumuz online mutabakat programı ile her bir müşteriniz veya işletmeniz için mutabakat süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilir, toplu şekilde bildirimler gönderebilirsiniz. Hemen denemek için üye olabilir, işletme profilinizi veya profillerinizi oluşturabilirsiniz.


Apiks Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres : 19 Mayıs Mahallesi Turaboğlu Sk. No:4/2 Kadıköy - İstanbul, 34736
E-Posta : destek@e-babs.com
Telefon : 0216 807 0081
Bizimle İletişime Geçin
!! Tebrikler, form gönderildi. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Sorularınızı destek@e-babs.com adresine iletebilirsiniz.