Görütülemekte olduğunuz bilgiler E-BABS Versiyon 2.9 yardım dökümanlarıdır. Yeni Versiyon 3.0 İle ilgili yardım dökümanları tamamlandığında bu bölüm üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Giden Mutabakat

Giden mutabakat ekranında sisteme yüklediğiniz mutabakat bilgilerini görüntüleyebilir,İstediğiniz dönem aralığında veri filitrelemesi yapabilirsiniz. Ayrıca sistem içerisinde gerçekleştirdiğiniz e-mutabakat bildirimlerinin durumlarını bu bölümde detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

  • Müşteri ve Tedarikçilerinizin mutabakat bildirimlerine vermiş olduğu cevapları görüntüleyebilirsiniz.
  • Sistem üzerinden gönderdiğiniz bildirimleri gönderildi,iletildi,okundu,tıklandı şeklinde geri bildirimlerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Mutabakat bilgilerinde belge sayısı,tutar vb. düzenlemeleri yapabilirsiniz.
  • Mutabakat raporlarınızı oluşturabilirsiniz.
  • Toplu şekilde onay veya red işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Veri Filtreleme ve Detay Bilgileri Görüntüleme

Mutabakat Bilgileri Güncelleme ve Değişiklikler

Giden Mutabakat Raporu Oluşturma ; Belirlediğiniz dönem veya filtre panelinde bulunan tüm alanlar üzerinden detaylı raporlar oluşturabilirsiniz. E-BABS Raporlarınızı sistemde tanımlı bulunan e-posta adresinize gönderir.

{{configs.text.title}}
Seçmiş olduğunuz zaman dilimi {{betweenTimes.start}} - {{betweenTimes.end}} arasıdır. {{configs.buttons.changeTimePeriod}}
{{configs.text.timeSelectTitle}}
  • {{time.start}}-{{time.end}}
{{errorMessage}}
{{configs.text.wait}}
{{message}}
{{message}}
{{message}}
Apiks tarafından verilen ücretsiz bir hizmettir.Tüm görüşme ücretleri Apiks'e aittir. Satış Temsilcinizi şimdi veya daha sonra istediğiniz zaman aralığında size bağlar. Cep telefonunuza gelen çağrıyı cevapladığınızda satış temsilcimiz ile görüşmeniz başlayacaktır. Gerçekleştireceğiniz görüşme kalite standartlarımız gereği kayıt altına alınmaktadır.