Görütülemekte olduğunuz bilgiler E-BABS Versiyon 2.9 yardım dökümanlarıdır. Yeni Versiyon 3.0 İle ilgili yardım dökümanları tamamlandığında bu bölüm üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Kolay Mutabakat Mektubu - Barkodlu

E-BABS Mutabakat mektuplarına barkod bilgisini basar. Böylelikle mutabakat bildirimlerinize faks yolu ile yapılan geri dönüşleri, sistem üzerinden hızlı ve hataya kapalı bir şekilde kolay mutabakat gerçekleştirmenizi sağlar. Geri dönüşleri takip etmenizi kolaylaştırır. Bu ekran üzerinden binlerce mutabakat mektubunuzu bir kaç tıkla yönetebilirsiniz,tek ihtiyacınız olan bir barkod okuyucudur.

Kolay Mutabakat Mektubu - Barkodlu

Mutabakat Mektubu e-Mutabakat E-Posta Bildiriminde Ek Dosya Olarak Gönderilir

{{configs.text.title}}
Seçmiş olduğunuz zaman dilimi {{betweenTimes.start}} - {{betweenTimes.end}} arasıdır. {{configs.buttons.changeTimePeriod}}
{{configs.text.timeSelectTitle}}
  • {{time.start}}-{{time.end}}
{{errorMessage}}
{{configs.text.wait}}
{{message}}
{{message}}
{{message}}
Apiks tarafından verilen ücretsiz bir hizmettir.Tüm görüşme ücretleri Apiks'e aittir. Satış Temsilcinizi şimdi veya daha sonra istediğiniz zaman aralığında size bağlar. Cep telefonunuza gelen çağrıyı cevapladığınızda satış temsilcimiz ile görüşmeniz başlayacaktır. Gerçekleştireceğiniz görüşme kalite standartlarımız gereği kayıt altına alınmaktadır.