Görütülemekte olduğunuz bilgiler E-BABS Versiyon 2.9 yardım dökümanlarıdır. Yeni Versiyon 3.0 İle ilgili yardım dökümanları tamamlandığında bu bölüm üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

E-BABS Nedir?

E-BABS ile müşteri ve tedarikçilerinize düzenli olarak BA(Alış Faturaları),BS (Satış Faturaları) ve Cari Borç/Alacak mutabakatlarınızı online gönderebilir.Gönderi sonuçlarınızı online anlık takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.Ayrıca telefon ile sonuç aldığınız mutabatkatlarınızıda E-BABS ile takibini yapabilirsiniz.

E-BABS ile hangi mutabakatları gerçekleştirebilirim?

BA(Alış Faturaları),BS (Satış Faturaları) ve Cari Borç/Alacak mutabakatlarınızı online gerçekleştirebilirsiniz.

Mutabakat bilgilerini E-BABS programına nasıl aktarabilirim?

Sistem üye olduktan sonra ; Dosyadan Veri Yükle ekranı üzerinden excel veya metin formatın mutabakat verilerinizi sisteme yükleyebilirsiniz.

E-BABS'ı Nasıl deneyebilirim?


200+ Mükellef ile çalışıyorum,Mükkelleflerimin firma bilgilerini sisteme nasıl yükleyebilirim?

Ayarlar>Firmalarım > "Yeni Firma" butonu yardımı ile mükellef veya firmalarınızı tek tek ekleyebileceğiniz gibi Dosyadan Veri Yükle adımından toplu olarak sisteme yükleyebilirsiniz. Tek tek ekleme işlemi ücretsizdir. Toplu ekleme işlemleri sonucunda hesabınızdan kontör düşümü gerçekleştirilmektedir.

E-BABS Hangi muhasebe programları ile uyumludur?

E-BABS Excel ve CSV formatında çıktı verebilen tüm muhabase programları ile uyumludur. Ayrıca özel entegrasyon seçenekleri otomatik entegrasyon işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

E-BABS Programının kurulumunu nasıl yapabilirim?

E-BABS Bulut tabanlı bir uygulamadır.Kurulum gerektirmez sisteme üye olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-BABS üzerinden 3 farklı şirketimiz için mutabakat işlemlerini yapabilirmiyiz?

Evet yapabilirsiniz. Tek bir üyelik altında sınırsız firma veya mükellef tanımlayıp bu firmalar adına mutabakat bildirimleri gönderebilirsiniz.

E-BABS'a Yüklediğim verileri herkes görüntüleyebiliyor mu?

Hayır, Sadece mutabakat bildirimi gönderdiğiniz müşteri ve tedarikçileriniz görüntüleyebilirler. Bilginin görüntülenebilmesi için hesabınız üzerinden mutabakat bildirimi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Mutabakat raporlarını hangi formatta alabilirim?

E-BABS Mutabakat raporlarını excel ve *.csv formatında e-posta adresinize gönderilir. E-BABS İle mutabakat verileriniz üzerinde detaylı filtreler uygulayıp bunları rapor olarak dışarı alabilirsiniz.

{{configs.text.title}}
Seçmiş olduğunuz zaman dilimi {{betweenTimes.start}} - {{betweenTimes.end}} arasıdır. {{configs.buttons.changeTimePeriod}}
{{configs.text.timeSelectTitle}}
  • {{time.start}}-{{time.end}}
{{errorMessage}}
{{configs.text.wait}}
{{message}}
{{message}}
{{message}}
Apiks tarafından verilen ücretsiz bir hizmettir.Tüm görüşme ücretleri Apiks'e aittir. Satış Temsilcinizi şimdi veya daha sonra istediğiniz zaman aralığında size bağlar. Cep telefonunuza gelen çağrıyı cevapladığınızda satış temsilcimiz ile görüşmeniz başlayacaktır. Gerçekleştireceğiniz görüşme kalite standartlarımız gereği kayıt altına alınmaktadır.