7 Adımda E-Mutabakat Süreçlerini Otomatikleştir !!
step1
Hesap Oluştur
E-BABS Mutabakat süreçlerinizi online yönetebileceğiniz bulut tabanlı kolay e-mutabakat programıdır. Hemen üye olup kullanmaya başlayabilirsiniz.
step2
Firmalarını Oluştur
Adına e-mutabakat gönderisi gerçekleştireceğin firmaları sisteme kayıt et. Müşteri ve tedarikçilerin değil ! Kendi firmaların veya Mükelleflerin. E-BABS ile tek hesap üzerinden birden fazla firma adına e-mutabakat süreçlerini yönetebilirsin. Firmalarının imza şablonlarını ve iletişim bilgilerini girmeyi unutma !
step3
E-Mutabakat Verilerini Hazırla
Muhasebe programından mutabakat verilerini excel veya csv formatında dışarı al. Hangi alanların & kolonların bulunması gerektiğini yardım sayfamızdan öğrenebilirsin. Merak etme çok kolay ! Hatta kendi muhasebe programına özel entegrasyon çözümlerini kullanmak istersen bize ulaşabilirsin.
step4
Dosyadan Verileri Yükle
Hazırladığınız verileri E-BABS E-Mutabakat programına online yükle. Yükleme işleminde excel dosyandaki alan & kolonlar ile E-BABS Sistemindeki alanları & kolonları eşleştir.
step5
E-Mutabakat Bildirimi Gönder
Müşteri ve Tedarikçilerine e-mutabakat bildirimlerini toplu şekilde gönder.İster e-posta ister özel entegrasyonlar ile farklı bildirim modelleri ile gönder. Mutabakat mektubun e-posta içeriğinde müşteri ve tedarikçilerinize E-BABS tarafından ulaştırılır. Gönderilen mutabakat mektuplarının geri dönüşlerini, kolay mutabakat yapabilmen için mektup üzerine barkod basar.
step6
Geri Dönüşleri Kontrol
E-BABS Senin için hiç mola vermeden 7/24 Çalışır. Hangi müşteri veya tedarikçilerin gönderilen bildirimleri okuduğunu tespit eder. İstersen bu bilgileri Giden Mutabakatlar sekmesinden görüntüleyebilir hatta rapor dahi alabilirsin. Raporları sadece e-posta adresine gönderir. Hatırlatma ! Mutabakat mektupları üzerindeki barkod ile kolay mutabakat yapabilirsin.
step7
Kontrol Etmekten Sıkıldın mı?
Mesai arkadaşlarını Kullanıcılar > Yeni Kullanıcı adımlarını izleyerek, sisteme kullanıcı olarak tanımla, arada bir onlarda kontrol etsin. Unutmadan !! Bizde 7/24 Sistemi takip ediyoruz. Herhangi bir soruna hemen müdahale ediyoruz.