Hızlı Mutabakat yapmanın kolay yolu

3 Adımda Mutabakat süreçlerinizdeki zorlukların üstesinden gelin !!

Yükle
Excel veya CSV Formatında mutabakatlarını toplu yükle
Bildirim Gönder
Müşterilerine E-Posta ile toplu mutabakat bildirimi gönder
Otomatik Takip
E-BABS Otomatik hatırlatma bildirimlerini göndersin

NASIL ÇALIŞIR?

E-BABS Apiks Bilgi Teknolojilerinin geliştirdiği ; BA, BS ve Cari Borç/Alacak mutabakatlarınızı online yönetebileceğiniz, gönderi sonuçlarını anlık takip edebileceğiniz, kullanımı e-postalarınızı okumak kadar kolay bulut tabanlı bir programdır. Müşterilerinizin, herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmesine gerek yoktur. Bir web sitesini ziyaret ediyormuşcasına mutabakat işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Mutabakat mektuplarınız sistem tarafından otomatik oluşturularak mutabakat bildirimlerinize ek dosya olarak eklenmektedir. Ayrıca müşterilerinizin faks yolu ile yapacağı geri dönüşleri kolay takip edebilmeniz için mutabakat mektubunun üzerine sistem tarafından barkod basılmaktadır. Barkod yarıdımıyla ; faks yolu ile aldığınız geri bildirimleri hızlı bir şekilde sisteme aktarabilirsiniz.

Gönderilerinizin e-posta servis sağlayıcıları tarafından spam gönderi olarak algılanmaması için gerekli önlemler sistem tarafında alınmıştır. Ayrıca müşterilerinize gönderdiğiniz mutabakat bildirimlerini “Gönderildi”, ”İletildi”, ”Okundu”, ”Tıklandı" şeklinde takibini yapabilir, onaylanmayan mutabakatlarınıza sistem üzerinden otomatik bildirimler gönderebilirsiniz.
Ücretsiz

50

Mutabakat
1 Ay Süre ile ücretsiz deneyin. Hızlı mutabakatın kazanımlarından sizde faydalanın !!

MUTABAKAT VERİLERİNİ TOPLU YÜKLE

Muhasebe programınızdan mutabakat verilerinizi excel veya csv formatında dışarı alın. Hızlıca E-BABS'a toplu bir şekilde yükleyin.Dosyasınızdaki alanlar ile E-BABS Veri alanlarını kolayca eşleştirin.

MUTABAKAT BİLDİRİMLERİNİ TOPLU GÖNDER

Yüklediğiniz mutabakat bilgilerini toplu bir şekilde müşterilerinize bildirim olarak gönderin. Gönderi gerçekleştikten sonra E-BABS bildirimlerinizi otomatik takip etsin ve müşterilerinize ücretsiz hatırlatma bildirimlerini göndersin.

BARKODLU MUTABAKAT MEKTUBU

Mutabakat mektuplarının üzerine basılan barkod yardımıyla, faks ile yapılan geri dönüşleri kolayca takip edin.

RAPORLAYIN

Müşterileriniz, E-BABS'ın gönderdiği bildirim e-postasında yer alan, müşterinize özel hazırlanmış linke tıklayıp mutabakat bildirimlerinizi onaylasın veya reddetsin. Sonuçları E-BABS Üzerinden raporlayıp excel formatında dışarı alın.

ÜCRETLENDİRME

E-BABS ile gerçekleştireceğiniz işlemler mutabakat bazında ücretlendirilmektedir. Mutabakat paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ÖZEL ENTEGRASYONLAR

E-BABS ile muhasebe programlarınızı veya özel yazılımlarınızı entegre çalıştırabilirsiniz. Ayrıca E-BABS'ın sunmuş olduğu Toplu Faks,Toplu SMS, Sesli Yanıt ve Sesli Arama Entegrasyonu hizmetlerini kullanabilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçin
!! Tebrikler, form gönderildi. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Sorularınızı destek@e-babs.com adresine iletebilirsiniz.
Ücretsiz

50

Mutabakat
1 Ay Süre ile ücretsiz deneyin. Hızlı mutabakatın kazanımlarından sizde faydalanın !!